تبلیغات
 بخرید و بفروشید - دیروز کارگران را تهدید به خرد کردن دهان کردند، امروز تشکل‌های دانشجویی را تهدید به بستن دهانشان

دیروز کارگران را تهدید به خرد کردن دهان کردند، امروز تشکل‌های دانشجویی را تهدید به بستن دهانشان

به گزارش بلاغ به نقل از نگاه آزاد، دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های پیام نور مازندران طی نامه‌ای سرگشاده به رئیس دانشگاه پیام نور استان نسبت به اقدامات رئیس دانشگاه پیام نور رامسر واکنش نشان دادند

دیروز کارگران را تهدید به خرد کردن دهان کردند، امروز تشکل‌های دانشجویی را تهدید به بستن دهانشان
.
متن کامل این نامه به شرح زیر است:

مقام معظم رهبری: جوان انقلابی را باید گرامی داشت، باید روحیه انقلابیگری تشویق کرد، این روحیه است که کشور را حفظ می‌کند، از کشور دفاع می‌کند و در هنگام خطر به داد کشور می‌رسد.

با نزدیک شدن به آخرین روزهای این اتمسفر مسموم سیاسی که از جانب عده‌ای دیکتاتورمآب ساخته شده، شاهد اهانت و بی‌حرمتی‌های پی در پی به نیروهای انقلابی و جوان این کشور هستیم.

همان‌هایی که در ظاهر ندای دروغین آزادی بیان، سر می‌دهند، در عمل ذره‌ای به آن پایبند نبوده و خوی نفاق‌انگیز خود را با سرپوش نهادن بر کارنامه ضعیف دولت تدبیر و امید در اکثر حوزه‌ها علی‌الخصوص میدان اقتصاد و تولید ملی، سعی بر ایجاد فضای امنیتی در دانشگاه‌ها دارند.

رئیس دولتی که در حرم امام مستضعفین؛ حضرت روح‌الله(ره) میتینگ انتخاباتی برگزار می‌کند و با لحنی تند، کارگران را تهدید به خرد کردن دهان می‌کنند، چه انتظاریست از ریاست یک دانشگاه که با توهین علنی به بسیج و نیروهای انقلابی، اقدام به کندن مطالب تابلو اعلانات اختصاصی بسیج دانشجویی نموده و با ایجاد فضای امنیتی در دانشگاه، دانشجویان بسیجی را تهدید کند.

جناب آقای دکتر دیوسالار ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان مازندران، در روز گرامی داشت مقام استاد در دانشگاه پیام نور رامسر، شاهد اتفاقات زشت و زننده‌ای از طرف ریاست و حراست دانشگاه بودیم که با اقدامی خشن و به دور از شأن یک مرکز آکادمیک علمی-فرهنگی اقدام به جمع کردن مطالب برد اختصاصی بسیج دانشجویی کرده و در جمع دانشجویان به نهاد انقلابی و شجره طیبه بسیج اهانت نموده است.

بر كسی پوشیده نیست كه رسالت بسیج دانشجویی در راستای منویات مقام معظم رهبری در همه سال‌ها و دولت‌ها مطالبه‌گری و نقدمنصفانه بوده است، حال جای بسی سوال است، افرادی كه ظرفیت نقد و سوال را ندارند، چگونه در این مناصب مدیریتی قرار می‌گیرند؟!

علی ایها الحال ما دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های پیام نور استان، بر حسب تکلیف الهی خود از تمامی مراجع ذی الصلاح و مسؤولان استانی و جنابعالی خواستاریم با چنین افرادی برخوردهای لازم و قانونی صورت گیرد.طبقه بندی:
برچسب ها: دانشجویان بسیجی، پیام نور مازندران،

تاریخ : پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 | 09:32 ب.ظ | نویسنده : khabarnews | نظرات


  • paper | کاسپین کامپیوتر | ایران بلاگ
  • خرید اینترنتی | ویستا باکس